Wkłady kominkowe w Krakowie, Częstochowie i Ogrodzieńcu

Poza kominkami i piecami wolnostojącymi swoim Klientom oferujemy także wkłady kominkowe, których w tak bogatej ofercie zabraknąć nie mogło. Ze swojej strony możemy Państwu zagwarantować wkłady nowoczesne, a przy tym również i bezpieczne, wykonane z wysokiej jakości materiałów i przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Obecnie dysponujemy wkładami konwekcyjnymi oraz wkładami z płaszczem wodnym. Oba dostępne są w kilku rodzajach, dzięki czemu z całą pewnością coś dla siebie znajdzie tutaj każdy Klient bez wyjątku. Różnią się one od siebie rozmiarami czy też kształtem drzwiczek. Inny jest także typ wykończenia frontów, zakres pracy grzewczej czy nominalna moc wkładów. Zrobiliśmy wszystko, aby wybór wkładów kominkowych norweskiej firmy Jotul był jak najszerszy.

Oferowane przez nas wkłady kominkowe cechują się trwałością, wytrzymałością i odpornością. Ich dużą zaletą jest nowoczesny design, dzięki czemu znakomicie wpisują się w każdą aranżację wnętrza. Znajdujące się w naszym asortymencie wkłady mają też solidne i stabilne konstrukcje. Dzięki temu są niezawodne przez wiele lat, a przy tym wyposażone w mnóstwo mechanizmów i systemów, dzięki czemu korzystanie z nich jest proste i przyjemne.

Na każdy z produktów marki Jotul udzielamy aż 25-letniej gwarancji natomiast produkty marki Scan objęte są 5-letnią gwarancją. Oczywiście zajmujemy się też ich montażem, do czego oddelegowani są nasi specjaliści, którzy przebyli wiele niezbędnych szkoleń potwierdzonych odpowiednimi certyfikatami.

Wszystkie osoby zainteresowane wkładami kominkowymi coś dla siebie znajdą w naszych sklepach stacjonarnych. Ich lokalizacja to Kraków, Ogrodzieniec i Częstochowa. Poza tym kominki, piece i wkłady kominkowe oferujemy też za pośrednictwem naszej strony internetowej.

W jednym miejscu znajdziecie Państwo całe mnóstwo wkładów kominkowych, które spełnią Wasze oczekiwania. Oferujemy Państwu najlepsze wkłady kominkowe na rynku. Firma Jotul ich produkcją zajmuje się nieprzerwanie od 160 lat. Przemawia za nią wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na jakość każdego z produktów.

ROZWIŃ MENU